İsmihan Çetin Kuaför& Güzellik Salonu hizmete açıldı


İsmihan Çetin Kuaför & Güzellik salonunu Meram Yeni yol Alt geçit girişinde düzenlenen açılış töreniyle Konyalı müşterilerine hizmet etme başladı.

Bir süre Konya medyasında bir televizyonda haber spikeri olarak görev yapan, daha sonra sektör değiştirerek kendi firmasını kuran İsmihan Çetin, Meram yeni yol Alt geçit girişinde hem Konya ekonomisini, hem de Türk ekonomisine katkıda bulunmak adına İsmihan Çetin kuaför ve Güzellik salonunu düzenlenen bir törenle açıldı.. Türk ekonomisinde durağanlık yaşandığı bu günlerde İsmihan Çetin isimli girişimcinin açtığı kuaför&Güzellik salonunu takdir topladı.

Hizmete açılan ve seçkin davetlinin katıldığı İsmihan Çetin Kuaför ve Güzellik Salonu bayan kuaför salonu şıklığı ve muhteşem dekoruyla dikkat çekerken, iç tasarımı da davetliler tarafından çok beğenildi.

 Böylesi bir salonu öncelikle yoğun talep üzerine açtıklarının altını çizen işletme sahibi İsmihan Çetin, hedeflerini bayan kuaförlüğü sektörüne yeni bir boyut getirmek olarak ortaya koyduk.

İsmihan Çetin Bayan Kuaför ve Güzellik Salonu 'nda verilen hizmetlerimiz saç kesiminden, gelin saçı yapımına, manikürden pediküre, cilt bakımından makyaja kadar geniş bir yelpazeyi oluşturuyor. Tamamen bayanlara hitap eden salonumuzda haftanın 6 günü hizmet üretilecek. Nişan, düğün ve özel günlerde hizmet alacak olan bayanlarımızın mutlaka daha önceden randevu almalarını rica ediyoruz. Bayanlarımızın kişisel bakımları içinde mükemmeli ayaklarına getirdik ve kendilerine A'dan Z'ye hizmet paketi sunuyoruz." dedi.

Protokol konuşmalarını ardından açılış pastası İsmihan Çetin ve çalışanlarıyla birlikte  kesildi.

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar