Pırlantalar her kıyafet ile kombine edilebilir mi?

Pırlantalar artık bireylerin günün her saati her kıyafetle kullanmaya başladıkları son derece asil ve zarif aksesuarlar arasında yer alıyor. Kadınların İlk çağlardan itibaren değerli taşlar ve madenlerden kendilerini süslemek maksadıyla şıklıklarıyla tamamlamak ve iyi hissetmek için takılar tasarladıkları özellikle müzelerde ve arkeolojik kazılarda ortaya çıkmış bulunuyor. Bu istek ve arzu aslında kadınların yaratılış özellikleri arasında yer alıyor. İlk çağlardan itibaren bir takım aksesuarları takmak suretiyle kendilerini iyi hissetmek ve güzel görünmek noktasında çaba sarf eden kadınlar günümüzde de pırlanta elmas altın gibi değerli maden ve taşları kullanarak iyi hissediyor.
Pırlanta sadece abiye ile kullanılmaz.Günümüzde özellikle 1960 ile 1990 yılları arasında pırlanta ürünlerin abiye kıyafetlerle ve özel günlerde kullanılacağına dair geniş bir kanı bulunuyordu. Daha sonra spor kıyafetlerinin giymeye başlanması ve bunların yaygınlık göstermesiyle birlikte pırlantaların kot pantolonlarla ve tişörtlerle dahi kombini edilebilecek kadar doğal ışık ve asil aksesuarlar olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Dolayısıyla artık günümüzde pırlantaların abiyelerle ya da özel günler ile kombine edilebilecek olan aksesuarlar olduğu kanısı yıkıldı. Şimdi spor ayakkabılarla şapkalarla kombine edilen küpeler kolyeler pırlanta bileklik çeşitleri son derece yaygınlık kazandı.
Pırlanta kolyeleri her kıyafetle görmek mümkün
 

Pırlanta kolye çeşitleri düğünlerin Özel günlerin yanı sıra kadınların günlük olarak işe giderken misafir ağırlarken hatta evde çeşitli işleri yaparken dahi kullandıkları aksesuarlar arasında yer almaya başladı. Ülkemizde pırlanta sektöründe faaliyet yürüten ve başarılı tasarımlara imza atan Pırlantam kadınların günün her saati kullanabilecekleri son derece verimli pırlanta ürünleri tasarladı. 


Pırlantam öte yandan dijital platform orada hızlı bir biçimde adapte olarak https://www.pirlantam.com/ adlı web sitesi üzerinde güvenli ödeme seçenekleri ile pırlanta satışlarını gerçekleştirmeye başladı. Kuruluş toptan fiyatına perakende satış denilebilecek kadar uygun fiyatlı bir çalışma prensibi sergilediği için hem kadınların hem de erkeklerin pırlanta alımı konusunda en çok tercih ettiği internet sitesi olmayı kısa sürede başardı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar