HASAN KILCA’DAN OTO GALERİCİLER ESNAFLARINA ZİYARET


AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, seçim çalışmaları kapsamında Oto Galericiler Sitesi'nde bulunan esnafları ziyaret etti. AK Parti Karatay İlçe Yönetimi, gençlik kolları ile meclis üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde Hasan Kılca, esnaflardan destek istedi.

AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne yönelik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Toplumun her kesimi ile bir araya gelen ve büyük ilgi gören Hasan Kılca, çalışmaları kapsamında Karatay Oto Galericiler Sitesi'nde esnafları tek tek ziyaret ederek esnafların taleplerini dinledi ve 31 Mart için desteklerini istedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile belediye meclis üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde esnaflarla istişare eden AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, AK Parti kadroları olarak sadece bugün değil, her zaman esnafın ve vatandaşın yanında olduklarını söyledi.

Hasan Kılca, "Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledik. Esnafımızla ve vatandaşlarımızla selamlaştık ve hasbihal ettik. Sadece bugün için değil; esnaflarımızla, sanayicilerimizle, çiftçilerimizle, vatandaşlarımızla velhasıl toplumun tüm kesimleriyle her an bir aradayız. AK Parti kadrolarının farkı bu. İnşallah 1 Nisan günü itibariyle de hep birlikte çok daha güzel bir Karatay için gayret etmeyi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar